Новий календар на 2017 рік 

Промзона Авдіївки… одна з небагатьох  постійно гарячих точок, яка залишилась в руках наших бійців.  Про неї ми чуємо з новин щодня,  майже від самого початку війни.  І не дивлячись ні на що, успіхи чи прорахунки,  зради чи домовленості,  в  тактичному та в політичному плані  «Промка» наша!

Щодня звідси приходять тривожні вісті. І тут дійсно небезпечно. Посічені осколками будівлі, ангари більш подібні на сито,  сади зі скошеними деревами. Цей пейзаж нагадує фотографії з вже забутої Першої Світової війни.  Кулі постійно дзищать над головою, а щовечора починається справжній бій та мінометні обстріли. Дистанція до сепарів мінімальна: інколи чути їх голоси та можна вловити запах їжі з їх вогнища. Проте, у важких умовах,  без елементарних зручностей і часу на відпочинок  наші бійці не тільки тримають позиції, але і постійно тіснять ворога.

 

******

Кромпляс Олесь – активіст, доброволець, воєнний кореспондент.  Автор репортажів з найгарячіших  точок зони АТО. Знімав в Маріуполі, Іловайську,  терміналі Донецького Аеропорту,  Дебальцеве та Широкіно.  Публікував статті  у міжнародних виданнях. Його роботи в рамках різноманітних виставок експонувались по всьому світі.

******

100% зібраних коштів піде на закупівлю оптики (тепловізорів та тепловізійних прицілів) та спеціального спорядження для підрозділів, що виконують бойові завдання на “нулі”.

Тираж 1000 шт.

Вартість одного календаря – 400 грн. Формат А3. Повнокольоровий друк.

Придбати календар можна:

* у офісі Народного Тилу за адресою вул. Іоана Павла ІІ, 4/6, (з 10:00 до 18:00 щодня, крім Суботи та Неділі);

* отримати у вашому місті у відділенні Нової пошти заповнити форму нижче;

* контактна особо – Сергій Мінлевський, e-mail: s.minlevskiy@gmail.com.

Замовити календар:

ПІБ*
Кількість:*
Адреса доставки \ Номер відділення Нової Пошти*
Телефон*
E-mail:*
Примітки
ПоділитисьShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someoneShare on Reddit